MİNİK KALPLER 1
GURME DELTA
MİNİK KALPLER 2

Güncel

BAŞKAN ÇİLER BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, basında sansürün kaldırılışının 112’inci yıldönümünde Gebze bölgesindeki gazetecilere anlamlı bir jest yapıyor.

25 Temmuz 2020 Saat: 11:35
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 378 kez okunmuştur

BAŞKAN ÇİLER BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERİ AĞIRLADI
BAŞKAN ÇİLER BASIN BAYRAMINDA GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler,  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nda basının bayramını kutlarken TOBB tarafından ilk 3 Oda içerisinde yer alarak “Dijital Oda” seçilmemizi ve “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ne sahip ilk Odalardan olmanın Meclis Toplantısındaki gururunu ve sevincini bölge basınıyla paylaştı.

Basında sansürün kaldırılmasının 112. Yıldönümünde, bugün bizlere uzağı yakınlaştıran, kimi zaman zorlu şartlar altında olmalarına rağmen azimle habercilik görevini yerine getiren başta bölgemizin kıymetli basın mensupları olmak üzere; ülkemizin her köşesinde görevini sürdüren basınımıza işlerinde kolaylıklar diliyor; Gebze Ticaret Odası olarak yürüttüğümüz her faaliyette bizlere sağladığınız katkılarınız ve destekleriniz dolayısıyla teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yerel basınımızın değerli temsilcileri başta olmak üzere; gerek dünyamız gerekse bölgemiz içerisinde yaşanan tüm gelişmeleri özveriyle bizlere ulaştırmaya gayret gösteren basın mensuplarımız, ilkeli ve tarafsız bir anlayışla görevlerini sürdürmekte, günümüzde her geçen gün gelişen kitle iletişim araçları ile birlikte etkinliğini daha da arttırarak çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK de “Basın, Milletin müşterek sesidir” ifadesiyle; basına verdiği değeri belirtmiştir.

Demokrasimizin vazgeçilmezi tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlarken, toplumsal değerlere saygılı ve sorumlu bir yayıncılık anlayışıyla bizlere doğru haberi sağlayan ve daima yanımızda koşan basınımızın tüm zorlukları aşabilmelerini diliyoruz

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Gebze-Darıca-Çayırova-Dilovası Güncel Kocaeli Haberleri hızlı, güvenli ve sürekli haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız