MİNİK KALPLER 1
GURME DELTA
MİNİK KALPLER 2

Güncel

İŞ ADAMI GÜLTEKİN ŞENEL’İN MUTLU GÜNÜ

Gebze önceki dönem kent konseyi başkanı, Gebze’li İş adamı Gümüşay Grup yönetim kurulu başkanı Gültekin Şenel, oğlu Gürsel Şenel’i muhteşem bir düğün ile evlendirdi.

12 Temmuz 2020 Saat: 12:58
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.867 kez okunmuştur

İŞ ADAMI GÜLTEKİN ŞENEL’İN MUTLU GÜNÜ
İŞ ADAMI GÜLTEKİN ŞENEL’İN MUTLU GÜNÜ

GÜRSEL İLE FATMA BETÜL’E MUHTEŞEM DÜĞÜN

Gebze Doğa Çiftliğinde büyük bir organizasyonla gerçekleşen muhteşem kır düğününde Züleyha – Gültekin Şenel Çiftinin Gebze Genç Müsiad yönetim kurulu üyesi yakışıklı oğlu Gürsel ile Süleyha - Lütfü Yalçın çiftinin güzeller güzeli kızları Fatma Betül Yalçın ile evlendiler.

NİKAHİ BAŞKAN BÜYÜKGÖZ KIYDI

Geçtiğimiz hafta Mollafenari girişinde bulunan Doğa Çiftliği tesislerinde gerçekleşen Şenel ailesinin bu mutlu gününde genç çiftlerin nikahını Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz kıydı çok yoğun davetlinin katıldığı düğün merasiminde gençlerin nikah şahitliklerini,Şişecam Cam Elyaf Eski Genel Müdürü İsmail Hakkı Hacıalioğlu, MHP MYK Üyesi Musa Küçük, Avrasya Ekonomik İlişkiler Vakfı Başkanı Hikmet Eren, TÜKSİAD Başkanı Nurettin Aslantürk ve Göksu Eğitim Kurumları Yönetim kurulu başkanı Sabri Şenel yaptı. Gençlerin nikahını kıyan başkan Büyükgöz dilek ve temennilerde bulunarak evlenme cüzdanlarını gençlere verek Şenel ailesini tebrik etti.

ŞENEL AİLESİ MUTLULUKLARINI PAYLAŞTI

Davetlileri düğün alanı girişinde karşılayan Şenel ailesi mutluluklarına ortak olmak için geceyi onurlandıran davetlileri ile yakından ilgilendi. Yemekli organizasyonda masa masa gezerek davetlileri ile hasbihal olan Züleyha-Gültekin Şenel’in mutlulukları ve samimiyetleri dikkatlerden kaçmadı.

YOĞUN KATILIMLI MUHTEŞEM KIR DÜĞÜNÜ

Şenel Ailesinin Doğa Çiftliğinde gerçekleşen Kır Düğününe Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve başkan yardımcıları, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi Çayırova Belediyesi özel kalem müdürü Aydın Turan, Ak Parti Çayırova ilçe başkanı Ekrem Karahan,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İstihdam Ofisi Başkanı Öztekin Kaşukçi, Ak Parti Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Darıca Hospıtalpark hastanesi yönetim kurulu başkanı Dr.Yakup Yönten, Hospıtalpark hastanesi baş hekimi Dr.Nilgün Yönten, Dal Lunapark yönetim kurlu başkanı Gebzeli iş adamı Özcan Dal, Ak Parti Gebze Belediyesi meclis üyesi Celal Çelikbilek, Sular Diş Polikliniği Diş Hekimi Mehmet Sular, Gebzeli iş kadını Marmaragazetesi yönetim kurulu başkanı Serap Çakır, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski meclis başkanı Gebze’li iş adamı Nevzat Gülmen, Çayırova Kızılay eski başkanı Çayırovalı iş adamı Halil Keskinoğlu, Çayırova'lı iş adamı Beyler Sevindik ile bölgemizden çok sayıda iş, siyaset ve spor camiasından davetli iştirak etti. Yoğun bir davetlinin ailece katıldığı kır düğünü yemek ikaramlı yapıldı.

TÜRKÜCÜ CİMİLLİ İBO GECEYE RENK KATTI

Muhteşem kır düğünü ile hayatlarını birleştiren Gürsel ve Fatma betül’ün düğünlerinde ünlü türkücü Cimili İbo’nun türküleri ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen davetliler, düğün boyunca kendileri ile yakından ilgilenen Şenel ve Yalçın ailelerine de teşekkürlerini sunup tebriklerini ilettiler.

ŞENEL AİLESİ TEŞEKKÜR ETTİ

Kendisi gibi beyefendi biricik oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Gebze’nin sevilen siması genç iş adamı Gültekin Şenel, bu mutlu gecede ailesini yalnız bırakmayan davetlilerine tek tek teşekkür ederek mutlu olduğunu belirtti.

Muhteşem düğün merasiminde davetleri ile bizi onurlandıran Gültekin Şenel ve ailesini  tebrik ediyor 7.GÜN HABER adına genç çiftlere mutluluklar diliyoruz.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Gebze-Darıca-Çayırova-Dilovası Güncel Kocaeli Haberleri hızlı, güvenli ve sürekli haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız