Siyaset

“2019’DA LALE DEVRİ BİTECEK”

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, Büyükşehir Belediyesinin sanayi kentinde lale festivaline ne gerek var diye sordu, “2019’da lale devri bitecek.”dedi.

6 Nisan 2018 Saat: 08:45
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.480 kez okunmuştur

“2019’DA LALE DEVRİ BİTECEK”
“2019’DA LALE DEVRİ BİTECEK”

Saadet Partisi  (SP)  İl binasında basın toplantısı düzenleyen Nurettin Çelik yerel ve genel gündeme dair açıklamalar yaptı. 

SP İl Başkanı Çelik,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin kimi icraatlarını eleştirerek şunları söyledi, “ Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin, halkın gündemine dönmek gibi bir meselesi yok. Kocaeli’nin çözüm bekleyen onlarca sorunu varken, belediye kalkıyor yıllarıdır Lale Festivali düzenliyor. Sanayi kenti Kocaeli’de lale festivalinin ne işi var? Bu memleketin geleceğini festivallerle oyalamayın. Kaynakları boşuna tüketiyorsunuz. Soğanını birkaç kuruşa mal ettiğiniz lalenin festivali için yüz binlerce lira para harcıyorsunuz. Osmanlı Devleti son zamanlarında lale kafasıyla endüstri 1.0’ı kaçırdı. Biz de şimdiki laleler sayesinde sanayi 4.0’ı kaçırıyoruz. Neyse ki 2019 geliyor. 2019’da Lale Devri bitecek.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑