whatsapp

Güncel

4. İstanbul Aşçılar Festivalinde Avrasya Aşçılar Derneği 16. Yılını Kutlayacak

Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu Avrasya Aşçılar Derneği Metropol İstanbul AVM Ataşehir’de düzenleyeceği "4. İSTANBUL AŞÇILAR FESTİVALİ (İSTCOOK FEST 2022) ve AVADER'in 16.YIL KUTLAMASI" etkinliğinde; turizm ve gastronomi sektörünün çok önem

10 Mayıs 2022 Saat: 23:55
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 918 kez okunmuştur

4. İstanbul Aşçılar Festivalinde Avrasya Aşçılar Derneği 16. Yılını Kutlayacak
4. İstanbul Aşçılar Festivalinde Avrasya Aşçılar Derneği 16. Yılını Kutlayacak

Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu (AGAFED) önderliğinde, Avrasya Aşçılar Derneği'nin (AVADER) 28.05.2022 Cumartesi ve 29.05.2022 Pazar günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında Metropol İstanbul AVM Ataşehir’de iki gün olarak düzenleyeceği "4. İSTANBUL AŞÇILAR FESTİVALİ (İSTCOOK FEST 2022) ve AVADER'in 16.YIL KUTLAMASI" etkinliğinde; turizm ve gastronomi sektörünün çok değerli paydaşları bir araya gelecek. 

Festivale, AGAFED önderliğinde bağlı dernekler olan, organizasyon sahibi Avrasya Aşçılar Derneği AVADER, İstanbul Aşçılar derneği İSAŞDER, Trakya Turizm ve Gastronomi Derneği TUGASDER. Marmara Profesyonel Aşçılar Derneği MAPAD, Elazığ Gastronomi Kültür ve Turizm Derneği Uluslararası Çikolata ve Pastacılar Derneği UÇPAD ve Katmerciler ve Künefeciler Derneği KATKUNDER Yönetim Kurulu ve üyeleri katkı ve katılım sağlayacak. 

Etkinliğe İstanbul protokolünün yanı sıra, uluslararası, ulusal ve yerel şefler, aşçılar, tedarikçiler, yeme içme üreticileri, gastronomi öğrencileri, sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyeleri, gurmeler, meslek yazarları, akademisyenler, eğitimciler, gastronomi uzmanları, sosyal medya alan uzmanları, blogerlar, gazeteciler, turizm uzmanları, sanatçılar ve vatandaşlar etkinlikte geniş katılımla yer alacak. 

Organizasyon süresince, katılımcı firmaların sunumları, interaktif gösteriler, stantlarda çeşitli ikram ve sunumlar, workshoplar ile şeflerin "Gastronomide Eğitim ve Öğretim" gibi konulardaki söyleşilerden oluşan paneller, etkinlikler yer alacaktır. Katılan misafirlere sürpriz hediyeler takdim edilecek. 

Avrasya Aşçılar Derneği AVADER'in yönetim kurulu başkanı; Mehmet Ali Hatipoğlu, yönetim kurulu üyeleri; Kadir Akpınar, Ömer Sarı, Onur Karamollaoğlu, Emrah Ulvi Yanar, İsmail Doğar, Sanem Öçal, Selin Şen, Betül Çengiz büyük özveriyle İstanbul'un en nadide sektör buluşmasına hazırlanıyor.

Etkinliğin Ana Sponsoru: Kırıktaş Ambalaj

Mutfaklar Sponsoru: Öztiryakiler Mutfak 

Mekan Sponsoru: Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

Katılımcı Üniversiteler: 

Beykent Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul Esenyurt Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul Okan Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi

Etkinlik Sosyal Sorumluluk Projesi: LÖSEV'e ayrılacak stant ile gelir sağlanacak. 

Etkinliğin Yemek Teması: "Elazığ Yöresel Yemekleri" 

Bu seneki yemek teması Elazığ Gastronomi Kültür ve Turizm Derneği’nin katkıları ile, "Elazığ Yöresel Yemekleri ve Elazığ Kültürü” etkinlikleri yerini alacaktır.

Etkinlikte Kadans Project Okay Aybey sahne alarak konser verecek.

Organizasyonda tüm misafirlere açık büfe yemek servisi ile birçok sokak lezzetinin yer aldığı ikramlar yapılacak. 

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑