Eğitim

Bursa Büyükşehir’de personele kişisel gelişim eğitimi

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından periyodik olarak düzenlenen kişisel gelişim ve farkındalık oluşturma eğitimleri kapsamında personele “İslam, şehir ve medeniyet” konulu eğitim verildi. BURSA (İGFA) - Bursa Büyükşehir Belediyes...

10 Haziran 2021 Saat: 14:05
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 16 kez okunmuştur

Bursa Büyükşehir’de personele kişisel gelişim eğitimi
Bursa Büyükşehir’de personele kişisel gelişim eğitimi

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından periyodik olarak düzenlenen kişisel gelişim ve farkındalık oluşturma eğitimleri kapsamında personele “İslam, şehir ve medeniyet” konulu eğitim verildi.

BURSA (İGFA) - Bursa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına bağlı Eğitim Şube Müdürlüğü koordinasyonluğundaki eğitim Büyükşehir Belediye Binası Meclis Salonunda yüz yüze gerçekleştirildi.

Uludağ Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Mehmet Çelenk’in konuşmacı olarak katıldığı ve söyleşi şeklinde geçen programda; toplumsal yaşamın beşiği olan ve binlerce yıllık tarihe sahip şehir ve medeniyetlerin oluşum ve gelişim aşamaları ele alındı. Toplu yaşamın kalitesinin arttırılması, sağlıklı çevre, kültürel işlevsellik, şehir benliği yaratma, yerel bilince sahip olma, ekolojik denge konularıyla ilgili zengin içerikli bir sunum yapan Dr. Mehmet Çelenk’e, program sonunda Eğitim Şube Müdürü Mahmut Turunç tarafından tablo hediye edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑