whatsapp

İGF

Bursa Mudanya'da Muhtar Şaş’tan çocuklara meyve servisi -

Bursa'nın Mudanya ilçesinde Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtarı Şeref Şaş, hayırsever vatandaşların ve STK’ların destekleriyle yılın 12 ayı sürdürdüğü iyilik hareketini ‘meyve servisi’ ile sürdürüyor.BURSA (İGFA) - Mudanya'da Ş...

8 Ağustos 2022 Saat: 13:05
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 215 kez okunmuştur

Bursa Mudanya'da Muhtar Şaş’tan çocuklara meyve servisi -
Bursa Mudanya'da Muhtar Şaş’tan çocuklara meyve servisi -

Bursa'nın Mudanya ilçesinde Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtarı Şeref Şaş, hayırsever vatandaşların ve STK’ların destekleriyle yılın 12 ayı sürdürdüğü iyilik hareketini ‘meyve servisi’ ile sürdürüyor.

BURSA (İGFA) - Mudanya'da Şükrü Çavuş Mahallesi’nde sembolleşen ATV’si ile birlikte yaz başından bu yana çocuklara ve ihtiyaç sahibi ailelere yaş sebze ve meyve servisi yapan Muhtar Şeref Şaş, hayırseverlere teşekkür etti.

“VAR OLMAMIZIN NEDENİ ALMAK DEĞİL VERMEKTİR”

“Allah hayırseverlerimizden razı olsun” diyen Muhtar Şaş, “Malum yaz mevsimi ve türlü çeşitli meyveler, sebzeler, yemişler tezgahları süslüyor. Fakat maalesef çoluk çocuğuna alamayanlar var. Geçici bir süreliğine bile olsa yardıma muhtaç durumda olan komşularımız var. Uzun süredir pek çok vatandaşımıza yaş sebze ve meyve ikramında bulunan Muhammet Salim Süat kardeşime ayrıca Burgaz Gençlik Derneği’ne çok teşekkür ediyorum. Var olmamızın temel nedeni almak değil vermektir. Hem de Allah rızası için karşılık beklemeksizin vermektir. İnsan en nihayetinde aldığı nefesi bile veriyor. Allah hayırseverlerimizden razı olsun" diye konuştu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑