İGF

Bursa’nın AK Partili ilçe başkanları Gemlik’te buluştu

Bursa'da AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe başkanları ile toplantıda biraraya gelerek, Bursa’nın öncelikleri ve hizmetlerinin takipçisi olarak şehre değer katacak çalışmalarını değerlendirdi. BURSA (İGFA) - Bursa'da AK Parti Gem...

17 Haziran 2021 Saat: 18:05
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 40 kez okunmuştur

Bursa’nın AK Partili ilçe başkanları Gemlik’te buluştu
Bursa’nın AK Partili ilçe başkanları Gemlik’te buluştu

Bursa'da AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe başkanları ile toplantıda biraraya gelerek, Bursa’nın öncelikleri ve hizmetlerinin takipçisi olarak şehre değer katacak çalışmalarını değerlendirdi.

BURSA (İGFA) - Bursa'da AK Parti Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Şamil Yiğit ve teşkilat üyelerinin ev sahipliğinde Gemlik Atatepe Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya il yürütme ve yönetim kurulu üyeleri ile ilçe başkanları katıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa’nın her noktasındaki her kesimden halkın talep ve ihtiyaçlarına hâkim olduklarını belirtereki hizmetlerin ve ilçelerin beklentilerinin takipçisi olduklarını söyledi.

Merkezi hükümet, büyükşehir ve ilçe belediyeleri eliyle Bursa’ya yakışır hizmetlerin getirilip, Bursa’yı geleceğe taşımak için çalıştıklarını belirten Başkan Gürkan, her dönemde partilerine olan teveccühlerini tekrar tekrar gösteren Bursa Halkı’nın güveninden aldıkları güçle her kademeden teşkilat mensupları ile çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑