whatsapp

Güncel

DEVA’da Müthiş Tanıtım

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kocaeli İl Başkanlığı kurumsal iletişim tanıtım medyadan sorumlu İl başkan yardımcısı Ahmet Yaman görevinden istifa etti. Ahmet Yaman belediye meclis üyeliği aday adaylığı için Gebze İlçe Başkanlığına müracaat etti.

20 Kasım 2023 Saat: 12:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 495 kez okunmuştur

DEVA’da Müthiş Tanıtım
DEVA’da Müthiş Tanıtım

www.yedincigunhaber.com 7.GÜN HABER / Özden DEMİRCİ

DEVA’da Müthiş Tanıtım

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kocaeli İl Başkanlığı Kurumsal iletişim ve tanıtım medyadan sorumlu İl başkan yardımcısı Ahmet Yaman görevinden istifa etti. Ahmet Yaman Belediye meclis üyeliği aday adaylığı için Gebze İlçe Başkanlığına müracaat etti.

MECLİS ÜYELİĞİ TANITIMIDA YAMAN OLDU

Ahmet Yaman’ın tanıtımına DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Zeynep Aydın Sudan, İl Başkan Yardımcısı Kemal Memiş, Ensar Emir, Gebze İlçe Başkanı Ahmet Yaman, Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç, İl yönetim kurulu üyesi Yasemin Ateş, Hande Sayan ve çok sayıda partililer ile Ahmet Yaman’ın yakın dostları, arkadaşları yoğun katılım sağladı.

 

BAŞKAN DEMİRTAŞ, “BAŞARILI OLACAKLARINA İNANCIM TAMDIR”

DEVA Partisi Gebze İlçe Başkanı Başkan Ahmet Demirtaş, Belediye seçimlerinde meclis üyeliği için mevcut görevinden istifa eden Kocaeli İl Başkanlığı Kurumsal iletişim ve tanıtım medyadan sorumlu İl başkan yardımcısı Ahmet Yaman ile çok önemli çalışmaları birlikte yönlendirdiklerini belirterek başarılı yöneticilerimizin mutlaka daha önemli yerlerde yapacakları başarılı hizmetleriyle her kesimin yanında olacaklarına inancım tamdır Ahmet Yaman beye başarılar diliyorum” dedi

 

“AHMET YAMANA TAM DESTEK”

DEVA Partisi Gebze ilçe başkanlığında düzenlenen tanıtım toplantısında meclis üyesi aday adayı Ahmet Yaman’a destek vermek için gelen misafirlerin yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı. Salonu tıklım dolduran misafirler, “Ahmet Kardeşimizin yanında durmak ona destek vermek sahip çıkmak bizi mutlu eden tek şey adaylığı gerçekleştiğinde bizde o zaman gereğini yapmak için burada onun yanındayız” dediler. Toplantıya gelen misafirler salona sığmadı.

 

YAMAN, “BÜYÜK DEVA  AİLEME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimlerde DEVA Partisinden[A1]  meclis üyesi aday  adaylığı için müracaat eden Ahmet Yaman DEVA  Partisinin önemli kademelerinde görev almış yerel seçimlerde partisi adına daha önemli alanlarda halka hizmet vermek için belediye meclis üyeliği için müracaat eden Ahmet Yaman tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Üyesi olmaktan onur duyduğum Değerli il başkanım, ilçe başkanlarım partimizin çeşitli kademelerinde görev alan yol Arkadaşlarım, Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimlerde Belediye meclis üyeliği için müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Bu güzel günde yanımda olan dostlarıma, arkadaşlarıma ve desteklerini esirgemeyen büyük DEVA  Aileme Teşekkür ediyorum dedi.

 

SUDAN “ARKADAŞLARIMIN BAŞARISINDAN ÇOK MUTLUYUM”

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Zeynep Aydın Sudan Gebze İlçe Başkanlığında düzenlenen meclis üyesi aday adayı tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Sudan, “ Kongreler haftasına girerken Gebze teşkilatımızın bu gün üç gündür gerçekleştirdiği meclis üyesi tanıtımlarının adeta Show’uyla karşılaşıyoruz arkadaşlarımızın başarılı çıkışları bizi mutlu ediyor. Halkımıza hizmet etmek için yola çıkan arkadaşlarımı bu cesaretlerinden ötürü kutluyorum. Bugün yoğun katılımlarıyla aramızda bulunan misafirlerimizin gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum” dedi.

 [A1]

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑