KOLO MİMARLIK İLAN

Güncel

GTÜ’de Rektörlük Devri Yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan 04 Ağustos 2022 Tarihli ve 31913 Sayılı Resmî Gazete’de atama kararnamesi ile Gebze Teknik Üniversitesi(GTÜ) Rektörlüğüne Prof. Dr. Hacı Ali Mantar atandı.

4 Ağustos 2022 Saat: 22:12
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 154 kez okunmuştur

GTÜ’de Rektörlük Devri Yapıldı
GTÜ’de Rektörlük Devri Yapıldı

Görev süresi dolan GTÜ Eski Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, GTÜ Senato Toplantı Salonu'nda yapılan törenle GTÜ Rektörü Prof. Dr. Hacı Ali Mantar' a görev devrini gerçekleştirdi.

Burada yaptığı konuşmada Aslan, "Üniversitemizin bu süreci bir bayrak devir teslimidir. Üniversitemiz için hocamızın elinden gelenin en iyisini yapacağına gönülden inanıyorum. Kendisine görevinde başarılar diliyorum." dedi.  GTÜ Rektörü Prof. Dr. Hacı Ali Mantar ise konuşmasında duygularını "Hasan Hocamı tanıdığımdan beri yüzü gülen sıcak kanlı bir enerjisi var. GTÜ'nün faydası için her zaman kendisine destek vermeye çalıştık, hiçbir zaman kopmadık. İnşallah aldığımız görevi daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız." diye ifade etti. Karşılama ve konuşmaların ardından makama geçilerek Aslan tarafından  GTÜ Rektörü Prof. Dr. Hacı Ali Mantar' a cübbe giydirildi. GTÜ Rektörü Prof. Dr. Hacı Ali Mantar ise Aslan' a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı plaket takdim ederek teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑