Güncel

Şentop, ‘Mafyadan 10 bin dolar alan siyasetçi’ iddiasıyla ilgili konuştu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, '10 bin dolar alan siyasetçi' iddiasıyla ilgili konuştu. "Öncelikle şunu ifade edelim, kastettiği isim TBMM'de milletvekili olan bir kişi değil" diyen Şentop, Soylu'nun henüz bir isim zikretmediğini söyledi. TBM...

17 Haziran 2021 Saat: 18:05
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 45 kez okunmuştur

Şentop, ‘Mafyadan 10 bin dolar alan siyasetçi’ iddiasıyla ilgili konuştu
Şentop, ‘Mafyadan 10 bin dolar alan siyasetçi’ iddiasıyla ilgili konuştu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, '10 bin dolar alan siyasetçi' iddiasıyla ilgili konuştu. "Öncelikle şunu ifade edelim, kastettiği isim TBMM'de milletvekili olan bir kişi değil" diyen Şentop, Soylu'nun henüz bir isim zikretmediğini söyledi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, dünkü Soylu görüşmesiyle ilgili soruları yanıtladı. Şentop, bir siyasetçinin para aldığına dair bir açıklama olduğunu anımsatarak, "Onun üzerine ben İçişleri Bakanımıza 27 Mayıs'ta bir mektup yazdım. Dün Sayın Bakanımız geldi, yazılı cevabını da getirdi. Öncelikle şunu ifade edelim, kastettiği isim TBMM'de milletvekili olan bir kişi değil. Gazi Meclisimiz çatısı altında görev yapan biri değildir diyor. Adli makamlara başvurulmuştur diyor. Konunun bundan sonraki aşaması adli çalışmalar kapsamında olacaktır. Mektupta isim yok, hayır. Onu bilmiyorum" dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑