whatsapp
Rıfat Ürkmez
Rıfat Ürkmez

ZALİM'İN ZULM'Ü VARSA ÜMMETİN ALLAH'I VAR.

Zulüm ile Abad Olunuyor mu? Siz Milletten Aldığınız Güç ile Ümmet'e Zülm Ediyorsunuz.

9 Eylül 2021 Saat: 22:47
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 638 kez okunmuştur

ZENGİNİN DAHA ÇOK ZENGİN OLDUĞU, FAKİRİN ZAMAN GEÇTİKÇE FAKİRLEŞTİĞİ, GEÇMİŞ TARİHİ OLAYLARDAN BİLDİĞİM GİBİ BU DÜZENİNİZ UZUN SÜRMEYECEK.

Siz bilmez misiniz? ki her şeyin bir sonu vardır. Sizin küfrünüzde kıyametle son bulacaktır. Fakat zalimliğin cezası bu dünyada iken verilecektir. Zulüm vasıtalarınız ellerinizden alındıkça feryad edeceksiniz. Bediüzzaman bunu yıllar önce: “Zalimler için yaşasın Cehennem” diye haber verdi


(Siz Okumadınız mı?) Yüce ALLAH ve Resulü'ne ŞİRK Koşarak küfrünüzde sabit olabilirsiniz ve hatta küfrünüzü kıyamete kadar devam ettirebilirsiniz. Bu sizlerin şahsî tercihidir.


Fakat ZULMÜ ve ZALİMLİĞİ devam ettiremezsiniz.


Hangi zalim zulm ile abâd olmuş ve zulmü sürekli devam ettirebilmiş ki Nemrutlar mı? Firavunlar mı? Ve diğer dünya zalimleri mi? Kaldı ki siz devam ettireceksiniz. Kim devam ettirebilmiş?

UNUTMAYIN.!! Ellerinizde bulunan zulüm vasıtaları birer birer ellerinizden çıkacaktır. Hiçbir şeyiniz sizin zulmünüzü devam ettirmenize yetmeyecek ve sizin kıyametiniz başlamış olacaktır.

NE TUHAFTIR Kİ Bir zamanlar duâ ettiğinizden dolayı alay ettiğiniz kimselerin duâsına bugün siz sarılmaya başladınız. Hem de ölülerden medet bekleyerek. Keşke Allah’a duâ etseniz, belki kurtulursunuz. Kendisine faydası olmayan ölülerden boşuna medet bekliyorsunuz.


ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN.


Yine de bu millete ve çocuklarına yaptığınız zulüm karşılığında size bedduâ değil ıslahınız için duâ ediyoruz.

Gelen neslin önünden çekilin. Zira mezarlar sizleri bekliyor. Günahlardan temizlenmek üzere tövbe edin. Zira, tövbe kapısı ölene kadar açıktır.


ZÜLM ILE ABAD OLANIN AHİRİ BERBAD OLUR.


Eden Kendine Eder Kamber Rıfat Yoluna Gider.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Yedincigün Haber Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

WAAYY, WAAYY TOSUNO, YAYLADA YAYLASIN O.10 Temmuz 2021 Saat: 12:11
Türkiye de Dolandırmak Aleni, Soruşturma ve Yargılama Gizli. Bu Tür İşler Ticari Sırdır, Gizlilik Kararı Gereğiyle Açıklanamaz.
TÜRK ve MÜSLÜMAN ÇOCUKLARIMIZIN ÜZERİNDEN ELLERİNİZİ ÇEKİN.27 Haziran 2021 Saat: 19:22
Sağlık Bakanlığı’nın Kırmızı etiket ile sınıflandırdığı ve çocuklar için sağlığı son derece olumsuz etkilediği, açıkça sağlıksız ilan ettiği bu ürünlerin reklamları kanun çerçevesinde yasaklanmıştır. Fakat adı geçen firmalar başta olmak üzere bu uygu
Tüm Yazıları
Yukarı ↑